Naświetlarnia

Naświetlarnia i studio DTP to najstarsze działy naszej firmy. Można rzec, że wszytko się od tego zaczęło. W obecnych czasach bez nowoczesnej cyfrowej przygotowalni nie może się obejść żadna drukarnia.

Mając na uwadze, że nie każda drukarnia ma ochotę, czy to ze względów logistycznych czy też ekonomicznych rozbudowywać dział przygotowalni, to specjalnie dla nich przedstawiamy swoją ofertę: termiczne naświetlanie płyt offsetowych (CtP), naświetlanie filmów (CtF), kontraktowe odbitki próbne (do formatu B1), ozalid w postaci cyfrowej (plik PDF) oraz papierowej (wydruk ploterowy czarno-biały bądź kolorowy).

Dbając wciąż o jak najlepszą obsługę Klienta i chęć wprzęgnięcia Go w proces przygotowania matryc udostępniliśmy platformę InSite, umożliwiającą klientowi za pomocą przeglądarki internetowej przesyłanie plików, ich podgląd i akceptację lub odrzucenie, podmianę, zdalny proofing oraz sprawdzanie statusu pracy.

Zapraszamy do kontaktu z Obsługą Naświetlarni. Przyjmiemy zlecenie, omówimy zakres zadań, założymy konto FTP, pomożemy przy przygotowaniu plików do świecenia.

Skorzystaj z naszych usług i złóż zamówienie usług prepress za pośrednictwem naszego Sklepu CtP. Platforma umożliwia złożenie zlecenia, przesłanie plików, zlecenie wykonania proofa, zdalną akceptację, zamówienie transportu, oraz zapłatę.

Celem ułatwienia kontaktu z Naświetlarnią zredagowaliśmy mały pomocnik jak przygotować pliki oraz jak zlecić daną usługę. Pobierz PDF.